Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

WC Cam Kapı Kilit

Cam Kabin Cubicle Kilitleri Göstergeli

inoks krom dan üretilen bu  kilit, cam kabininde dekoratif bir görünüm sağlar. Paket içeriğinde tertibatlar dan gizli bir civata ile birlikte gelir.

 

       Kabin şeklinize göre bağlı olarak içeriye, dışarıya ve üst üste binen 3 farklı açı için kullanılabilir. 

 

       Gösterge civatası,  kapandığında ve açıldığında farklı renkler görülür  ayarlanmış dönen bir koldan oluşur. Dışardan bakıldığında içerisi boş yada dolu anlamına gelen işeretler mevcuttur.

 

Ürün Nitelikleri:

 

Kilit, 10 mm cam sistemler ve 12-13 mm camlar için uygundur ve 316 inoks kromdan  yapılmış bir Saten kaplamaya sahiptir.

Acil durumlarda kapının dışarıdan açılması için kilidin dış tarafında acil durum açma  yeri vardır.

Uzun dönüş kolu, bu tuvalet kilidini engelli kullanıcılar için uygun hale getirilmiştir.

 

İNOKS CAM PASLANMAZ REDDEDER

 

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra yazılı, sözlü veya testlere dayalı olarak verilen teknik öneriler de bilgimizin yararına sağlanır. Ancak, bunlar yalnızca bağlayıcı olmayan önerilerdir ve verilen tavsiyelerin doğruluğunu ve özel amaçlarınız için ürünün uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu etkilemez. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan ürünlerin üretimi bizim kontrolümüz dışındadır ve bu nedenle yalnızca sizin sorumluluk alanınıza girer. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, İnokscam'ın ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.