Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

Toprak cam sürme rayı cam sabitleme aparatı INOKS-005

Sürgülü Kapı Sistemi için Sabit Panel Desteği

Paneli yerinde tutar

Çerçevesiz duşlar için sabit cam panel montaj desteği. Desteklerin ilkesine benzer şekilde, bu destek, sürgülü kapı ray sistemi üzerinde sabit cam paneli tutar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Üretim malzemesi Paslanmaz Çelik: 304
Cam kalınlığı 8 ila 10 mm
Freze Çapı 14 mm
uzunluk 35,5 mm
Çap 28 mm
Marka İnokscam
 

AVANTAJLARI VE FAYDALARI

Piyasadaki en popüler bitişlerde mevcuttur. Çeşitli temperli cam kalınlıkları için uygundur.

UYGULAMA

Cam paneli iz ve destek kapağı arasına takmanız yeterlidir. Desteğin tabanı, parçanın arkasına vidalanarak her şeyi sıkıca bir arada tutar. Kullanım için cam delme gereklidir. İç kullanım için.

PAKET İÇERİĞİ

Bir çift destek için conta, montaj parçaları ve contalar.

ÖNEMLİ BİLGİ

Güvenlik amacıyla temperli cam kullanın. 
Cam, kutuda sağlanan kesit düzlemine göre şekillendirilmelidir. 

Bu çizim yalnızca görsel referans içindir. Gerçek ürün değişebilir. İşe başlamadan önce donanım sipariş edin. Üretici, ürün ve bilgileri önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Her zaman paketin içindeki talimatları izleyin. 

Çizimler ve teknik belgeler, farklı üreticilerin donanım örneklerini içerir. Müşteri hiçbir zaman bu belgelerin kullanımından sonra talepte bulunamaz. Şirket, bir inşaat veya projeyle ilgili yapısal detayların sorumluluğunu reddeder. Kurulum daima yetkili personel tarafından yapılmalıdır.

REDDİ

Yukarıdaki bilgiler, yazılı veya sözlü olarak verilen herhangi bir teknik önerinin yanı sıra, testlere dayalı olsun olmasın, bilgimiz dahilinde en iyi şekilde verilmektedir. Öneriler bağlayıcı değildir ve bu önerilerin doğruluğunu ve ürünün amacınıza uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu azaltmaz. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan projelerin yürütülmesi kontrolümüz dışında ve bu nedenle de tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, Richelieu'nun ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.