Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
Sürme Cam Kapı ve Cam Kapıların Avantajları

Sürme Cam Kapı ve Cam Kapıların Avantajları

kırıldığında ise hiçbir canlıya zarar vermeyecek şekilde cam ufacık parçalar halinde kırılır. Tıpkı bir aracın camlarının kırıldığı gibi kırılır. Lamine emniyet camı birlikte, iki damperli emniyet camı bile iç folyo kullanılarak birbirine kuvvetlice birleştirilir. İç film ayrıca, dış diskler tarafından hasar veya kirlenmeye karşı korunma avantajı ile çekici görsel şölen de sağlar. Lamine emniyet camlı kapılar, damperli emniyet camından yapılmış cam kapılardan bile daha dayanıklıdır ve buna karşılık gürültü ve ısı yalıtımı için bir kez daha arttırılmıştır.

Saydam, mat veya saten: cam kapı yüzeyleri heyecan verici aydınlatma efektleri sağlar

Esas olarak şöyle tanımlanabilir: Cam kapılar güneşin dostudur. Sadece prensipte çok fazla gün ışığı sağladığından değil. Şeffaf ve saten kaplamadan renklendirmeye kadar değişen çeşitli yüzey kaplamaları, çekici görseller oluşturmak için değişen ışıkla birleşir. Gündüz ve gece, gün ışığı veya yapay ışık...  Her zaman cam kapının çeşitleri tuhaf bir şekilde değişir! Tabii ki, çeşitli işleme biçimleri, oluklu taşlama veya ilginç uygulamalar, örneğin kaynaşmış cam elemanlar veya baskı ipek baskıcı baskı/ lazer uygulamalı renkli ekran baskı motifleri ile çeşitlendirilebilir veya desteklenebilir. Porselen benzeri zarif bir yüzeye sahip siyah, opal camlar çok özel bir vurgu. Cam kapılı modern teknoloji ile mümkün olanı şaşırtıcı!

 

Sürgülü cam kapılar (daha fazlası!)

Cam kapılar için satın alma ipuçları

Şüphesiz, sürgülü cam kapılardaki zengin ürün gamı sizleri heyecanlandırmaktadır. Arzu ve farklı düşünceleriniz için uygun sürgülü cam kapıyı bulma olanağına sahip olduğunda bu da fırsattır! Fakat "samanlıkta iğne aramamak" için. Faydalı bir şekilde, bilgilerinize veya evinizin durumuna göre uygun teklifler veren işi bilen uzman kişilerin tavsiyelerine başvurmanız size avantaj ve kolaylık sağlayacaktır. Bu uzmanlar iç dekorasyoncular ve iç mimarlık eğitimi almış kişiler olabilir veya INOKSCAM paslanmaz gibi konusunda uzmanlaşmış firmaların tecrübeli elamanları olabilir. Her durumda, bu küçük tavsiyeye uymanızı isteriz, daha uygun katma değeri yüksek, doğru ürünlere ulaşmanız için buna ihtiyacınız var! Uyumlu bir şekilde eş güdümlü olarak çalışan evinizin yaşam kalitesini mutlaka artıran ürünlere sahip olmamız için.

Ekseriyetle sahip olduğunuz ahşap veya paslanmaz çerçeveler yeni sürgülü cam kapılar için kullanılmasında bir sıkındı yoktur. Bunun yanında, cam kapıların ahşap kapılara oranla daha ağır, olduğunun dikkate alınması gereklidir (bir cam kapının temel ağırlığı, yaklaşık 21 kg / m²'dir, ahşap kapının ağırlığı sadece 15 kg / m²'nin altında!) iç kapılar için rehberimiz ).

 

Ufak çocuklarınız varsa - ya da sık kullanıyor iseniz - sadece şeffaf cam kapılar kullanmamanız daha doğru olabilir. Çünkü bu şeffaf cam kapılar çoğunluk la gözümüzden kaçabiliyor: Küçük kazalara meydan vermemek için kapılarımıza kumlama, yâda farklı çeşitlerde kaplamalar yaptırabiliriz.

Cam sürgülü cam kapılar

Sürgülü cam kapıların avantajları

Açıklık, şeffaflık ve çok miktarda güneş ışığının yanında, çağdaş bir yaşam alanlarına sahip olurken evinizin farklı şekillerde dekore edebileceğinizin göstergesidir. Mesela sürgülü cam kapılar, evimizin içinde aydınlıktan feragat etmeden daha ufak odaların oluşmasına izin verir. Örneğin evinizin içinde bir etkinlik yapmak isteğinizde size alan kazandırır, bunun yanında etkinliğiniz bittiğinde size günlük kullanımınıza geçmekte büyük kolaylık sağlar. Açık veya kapalı olsun, sürgülü cam kapı kesinlikle evinizin içinin daraltmaz.  Kesinlikle kötü durmaz - mesela, açık bir ahşap oda kapısının aksine. Kapalı yerlerde bile, bir açık kapı kanadı yan duvara kaydığından evinizin içinde alan kaybına yol açmaz, bu durumda sürgülü cam kapı akıllıca bir seçim olabilir! Büyük salonlarda, sırayla, geniş bir sürgülü cam kapı birlikte, daha fazla misafir bile çabuk ve basit bir şekilde girebilir. Sürgülü kapılar alışılagelmiş olarak ahşap veya camdan üretilmektedir, Sürgülü Cam kapılar, farklı sebeplerden nedeni ile özellikle insanlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sürgülü cam kapılarla ilgili daha detaylı bilgileri yazımızın devamında belirtmek istiyoruz.

 

Sürgülü Cam Kapının Montajı

Bazı durumlarda yan duvara montajınız mümkün olmayabilir. Mesela zemin yerden ısıtmalı olabilir bu durumlarda sürgülü cam kapının tavana montajını sağlayan aparatlarımız mevcuttur.

Bir ya da çift kanatlı sürgülü cam kapılar

Bu seçme yetkisi, kapı açıklığının azami genişliğini tesir eder ve kimi zaman uygulama alanında ki verilere bağlıdır. Nihai olarak, kapıların veya kanatların da açılabilmesi için yan boşluğa ihtiyaç duyar. Elbette ki, kapı kanatları yan duvara kaydırıldığında daha estetik bir görünüme kavuşur. Bunun yanında, eski binalarda uygulaması biraz zordur. Bu ürünleri yeni bir inşaatta organize etmek daha basittir. Alternatif olarak, kapılar yüksek rafların veya dolap duvarlarının arkasından da geçebilir. Tabii ki, sürme cam kapının kanatlarının gözükmemesi şart değildir. Bir yandan, cazibeli görünümü ile sürgülü cam kapı emniyetli dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Kaldı ki sürgülü cam kapınızı duvara paralel olarak sanki duvarın bir parçasıymış gibi kullanabilirsiniz.

 

Sürgülü cam kapıların kalite özellikleri nelerdir?

Sürgülü cam kapıların ve gayet tabi ki konforlu şekilde uzun süre çalışmaları önemlidir. Özellikle zaman geçtikçe, kaliteli ürünleri diğer basit ürünlerden ayrılır. Kalitesiz ürünler zamanla sorun yaratmaya başlar ve açıp kapamanın çok zor olduğu bir hal alır. Bunun yanında, sürme cam kapı sistemli bir cam kapının uzun zaman kolay ve konforlu çalışması evinizin bütçesine reel olarak pozitif katkı sağlar. Tabi ki ürünün niteliğine artı olarak, ürünle birlikte yüksek kalitede paslanmaz cam kapı kolları (Kulpları), paslanmaz cam kapı menteşelerinin kullanılması ve işi bilen ustalar tarafından montajının yapılması da çok önemlidir;

 

Bu, cam kapılar ve sürme cam kapılar dünyasına girmemize son veriyor. Size sadece çok ilginç gerçekleri değil, aynı zamanda bu ilginç bileşenlerin coşkusunu da verebildiğimiz için memnunuz. Ürünlerimizi beğendiyseniz ve / veya farklı konularda sorularınız varsa, bizi İstanbul Kâğıthane de bulanan ofisimizde lütfen ziyaret edin size yardımcı olmaktan son derece keyif alacağız.