Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

PASLANMAZ NOKTASAL TUTUCU TAKOZ NCT-001

İNOX NOKTASAL CAM TUCU

Tavsiye edilen cam kalınlığı

12 ila 15 mm

Montaj Türü

Duvar alın 

Montaj tarafı

Yön farkı yoktur

Yükseklik

40 mm

Önerilen Konum Kullanımı

İç, dış

Üretim malzemesi

Paslanmaz Çelik

Dört Parantez için Yük Kapasitesi

Maks. 88 kg

İki Parantez için Yük Kapasitesi

Maks. 44 kg

Panel Yüksekliği

Maks. 1 200 mm

Panel Genişliği

Maks. 2 000 mm

Genişlik

100 mm

Freze C / C

100 mm

Cam delik çapı

20 mm

Çap

40 mm

 

NOKTASAL CAM TUTUCU MONTAJI NASIL YAPILIR

Noktasal cam tutucular 304 paslanmaz ve 316 paslanmaz dan isteğe göre üretilmektedir. Bu ürünler asansör kulelerinde, asansör cam kaplamasında, merdiven korkuluklarında, balkon korkuluklarında havuzlarda kullanılan emniyet camlarında, yeraltı treni ve metrobüs duraklarında merdiven basamaklarında kolaylıkla ve güvenle uygulayabilirsiniz. Noktasal cam tutucular son teknoloji kullanılarak inoks cam paslanmaz bünyesinde bulunan tecrübeli elemanlar tarafından kendi 1000/1 hassasiyetle çalışan CNC tornalar da üretilmektedir. Siparişleriniz doğrultusunda muhtelif ölçülerde üretilmektedir. Noktasal cam tutucular projelerinize uygun olarak sizin projenizde bulunan teknik ölçülerinize göre imalatı yapılabilmektedir.

 

Noktasal Cam tutucu Fiyatları

 

Adet sayılarına bağlı olmak üzere noktasal cam tutucular genelde 40mm çapında 40mm boyunda üretilir bu ürünün fiyatı yaklaşık 30 TL civarındadır.

 

Noktasal Cam Tutucu Özellikleri:

 

• İsteğe göre 304 paslanmaz yada 316 paslanmazdan üretilmektedir. Bu ürününün montajının yapılabilmesi camınızda 20 mm çapında delik açmalısınız. Noktasal cam tutucular 8 mm 16mm cam kalınlıklarında kullanabilirsiniz. Kullanılacak camların mutlak temper işleminden geçmesi gerekmektedir. Renk seçenekleri mevcuttur saten ya da parlak olarak üretildiği gibi çeşitli kaplamalar da yapılabilmektedir, duvara gelen kısmında metrik 8 metrik 10 metrik 12 diş açılarak paslanmaz saplamalar kullanılabilmektedir. Noktasal cam tutucularda paslanmazın doğal görünümünün bozulmaması için şeffaf contalar kullanılmaktadır.