Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
KURUMSAL

İNOKS CAM HAKKIMIZDA

Inoks Cam Paslanmaz cam aksesuarları adı altında kurulan firmamız; cam aksesuarları sektöründeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek 1995 yılında kurulmuştur.Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmeyi hedef alarak, kalite standartlarından ödün vermeden içinde bulunduğumuz toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışarak, mevcut ve yeni ürün ve hizmet kalitesiyle öncü bir firma olmaktır. Malzeme taşıma çözümleri arayan tüm müşteriler için, ilk akla gelen ortak olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmaktır. Paslanmaz cam aksesuarlarında müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan fevkalade kaliteli, garantili ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Ürünlerimizde en yüksek teknoloji makinalar kullanılmaktadır.

Gelişmek için asla bitmek tükenmek bilmeyen bir arayışla, personelimizin, paydaşlarımız, tedarikçilerimizin arzularına ve isteklerine saygı duyarız. Inokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, ilk kurulduğu günden bugüne kadar edinmiş olduğu tecrübelerini, sahip olduğu her türlü birikimi ve bilgiyi, kıymetli müşterilerine sunarak paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren cam aksesuarları konusunda üretim yapan profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz; sürgülü cam kapı sistemleri, cam saçak sistemleri,paslanmaz cam aksesuarları, paslanmaz ve pirinç cam kapı kulpları cam Kapı Kilitleri, cam saçak kanopi sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, paslanmaz cam kapı kolları, transparan dış cephe sistemleri (Spider cam cephe sistemleri), camı cama bağlamak için ara bağlantı elamanlar sıklıkla kullanılan T manet duvarı, cama camı cama bağlama aparatları(elamanları),Cam Cubicle (WC cam bölme sistemleri), şifreli cam kapı kilitleri, sauna menteşeleri, Pnömatik (otomatik cam kapı) Menteşeleri, cam duş kabin bağlantı elamanları, Paraduş cam kapı menteşeleri,cam kabinler için üst gergi, Cam Kapı Kolu Modelleri, Cam duş kabinciler için cam sürme kapı modellerine ve cam duş kabin paslanmaz sitemlerine ait muhtelif parçaların üretim işini yapmaktadır.

 

İşletmememiz üretimine başladığı ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve en iyisini yapma azmi sayesinde kısa sürede cam aksesuarları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Şirketimizin vazgeçilmez politikası sürekli kalite, satış sonrası hizmet, söz vermiş olduğu tarihte ürünleri teslim etmek ve en uygun fiyatlarla sunmak olmuştur. Kendi sektöründe sürekli yenilikçi olan  araştırmaya ve geliştirmeye önem veren firmamız sürekli yeni ve kaliteli ürünler üreterek piyasa içinde kendinegüvenilir bir pazar oluşturmuştur. Sadece satmakla kalmayıp, satış sonrası sunmuş olduğu hizmetlerde, tüketicisinden olumlu tepkiler almakta olan Inokscam Paslanmaz Cam Aksesurları sattığı her bir ürün için en az 2 yıl garanti vermektedir. En kaliteli standart ürünlerle yetinmeyip, siz "Değerli Müşterilerimizin" arzu ve isteklerine göre özel imalat yapılabilmektedir.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan, Inokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, siz "Kıymetli Müşterilerimiz"in göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı, şükranlarımızı sunmayı bir borç bilir sizlere kurulduğu ilk günden itibaren hizmet eden ve bundan sonrada hizmet etmeyi kendine ilke edinmeye devam edecektir.

 

REDDİ

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra yazılı, sözlü veya testlere dayalı olarak verilen teknik öneriler de bilgimizin yararına sağlanır. Ancak, bunlar yalnızca bağlayıcı olmayan önerilerdir ve verilen tavsiyelerin doğruluğunu ve özel amaçlarınız için ürünün uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu etkilemez. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan ürünlerin üretimi bizim kontrolümüz dışındadır ve bu nedenle yalnızca sizin sorumluluk alanınıza girer. Ürünlerimizin satışları en son" Genel Satış" ve "Teslimat Koşullarımız"a tabidir. Lütfen, Inokscam'ın ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.

İnoks Cam Paslanmaz cam aksesuarları adı altında kurulan firmamız; cam aksesuarları sektöründeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek 1995 yılında kurulmuştur.Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmeyi hedef alarak, kalite standartlarından ödün vermeden içinde bulunduğumuz toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışarak, mevcut ve yeni ürün ve hizmet kalitesiyle öncü bir firma olmaktır. Malzeme taşıma çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen ortak olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak. Paslanmaz cam aksesuarlarında müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan fevkalade kaliteli, garantili ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Ürünlerimizde en yüksek teknoloji makinalar kullanılmaktadır.

 

Gelişmek için asla bitmek tükenmek bilmeyen bir arayışla, personelimizin, paydaşlarımız ve tedarikçilerimizin arzularına ve isteklerine saygı duyarız.İnokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, ilk kurulduğu günden bugüne kadar edinmiş olduğu tecrübelerini ve sahip olduğu her türlü birikimi ve bilgiyi, kıymetli müşterilerine sunarak paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren cam aksesuarları konusunda üretim yapan profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz; Sürügülü cam kapı sistemlericam saçak sistemleri,paslanmaz cam aksesuarları, Paslanmaz ve Pirinç cam kapı Kulpları Cam Kapı KilitleriCam Saçak Kanopi sistemleri, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Paslanmaz Cam Kapı Kolları, Transparan Dış Cephe Sistemleri (Spider cam cephe sistemleri), Camı Cama bağlamak için ara bağlantı elamanlar sıklıkla kullanılan T manet duvarı cama camı cama bağlama aparatları(elamanları),Cam Cubicle (WC CAM BÖLME SİSTEMLERİ), Şifreli Cam Kapı Kilitleri, Sauna Menteşeleri, Pnömatik (otomatik cam kapı) Menteşeleri, Cam Duş kabin Bağlantı Elamanları, Paraduş cam kapı menteşeleri(cam kapı menteşeleri) ,cam kabinler için üst gergi, Cam Kapı Kolu Modelleri, Cam duş kabinciler için cam sürme kapı modellerine Ve cam duş kabin paslanmaz sitemlerine ait muhtelif parçaların üretim işini yapmaktadır.

 

İşletmememiz üretimine başladığı ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve en iyisini yapma azmi sayesinde kısa sürede cam aksesuarları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Şirketimizin vazgeçilmez politikası sürekli kalite, satış sonrası hizmet, söz vermiş olduğu tarihte ürünleri teslim etmek ve en uygun fiyatlarla sunmak olmuştur. Kendi sektöründe sürekli yenilikçi olan ve araştırmaya ve geliştirmeye önem veren firmamız sürekli yeni ve kaliteli ürünler üreterek piyasa içinde kendine iyi bir Pazar oluşturmuştur. Sadece satmakla kalmayıp satış sonrası sunmuş olduğu hizmetlerde, tüketicisinden olumlu tepkiler almakta olan İnokscam Paslanmaz Cam aksesuarları sattığı her bir ürün için en az 2 yıl garanti vermektedir. En kaliteli standart ürünlerle yetinmeyip siz müşterilerimizin arzu ve isteklerine göre özel imalat yapılabilmektedir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan, İnokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, siz kıymetli, müşterilerimizin göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunmayı bir borç bilir sizlere kurulduğu ilk günden itibaren hizmet eden ve bundan sonrada hizmet etmeyi kendine ilke edinmeye devam edecektir.

İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, müşterileri ile bir bütünlük sağlayarak yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında söz sahibi olan bir güç olmayı, kendi aile ferdi olarak gördüğü mesai arkadaşlarıyla birlikte kâr oranını ve çalışma verimliğini arttırmayı yegane hedefi olarak seçmiştir.

 

Ürettiği ürünle en kalitelisini en uygun fiyatla tüketicisine sunmak yüksek kalite ile en iyi ürünü müşterisine sunan bir şirket olmaktır. İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI olarak ana felsefemiz, kanunlara ve toplumun düşünce ve değerleri ile doğru orantıda uygun davranan, çevre ve doğaya önemseyen doğa için özveri ile doğaya zarar verecek ürünleri üretmeyen , çalışanlarını gözleyip en ince ayrıntısına kadar dikkatle değerlendiren, daima araştırma ve geliştirmeye çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştiren bir şirket olmaktır. İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARININ hızlı bir şekilde bu kadar başarılı olmasının nedeni çalışanlarına bu kadar önem vermesinde yatıyor. bu denli kısa sürede pek çok başarının mimarı olmasının ardında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor. Mücadele ettiği her kulvarda birinciliğinini insana yaraşır kalitede ürünlerini piyasaya sunmasıdır. İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARININ ' ın grup içi insan kaynaklarının değerlendirmesinde de tek ilke : her şeyden önce insan İnokscam paslanmaz cam aksesuarların' ın insan kaynakları ile düşüncelerini ve hedefini kısaca sizlerle paylaşmak isteriz.

 

Daimi olarak, gerekli tecrübelere ve bilgiye sahip, nitelikli insan kaynağı ile çalışmak, Mesai arkadaşlarımıza ne kadar büyük bir ailenin mensubu olduklarını ve kıymetli olduklarını anlatmak ve onlara bunu yaşatarak hissettirmek. Çalışanlarla sık sık bir araya gelerek , mesai arkadaşlarımızın sistemi geliştirmeye yönelik eleştiri ve öneri sunmalarını teşvik etmek, Çalışanların en iyi performansını sağlamak için sürekli eğitim ve organizasyonlarla gelişmelerine imkan sağlamak. Kalite Çemberleri, Kendini Yöneten Takımlar ve Maliyet İyileştirme Sistemi, çalışanların katılımını sağlayan temel İnsan kaynakları uygulamaları arasında yer almaktadır. Tüm bu çalışmalar, kalite yolculuğundaki güçlü ve iyileştirmeye açık alanların belirlenmesinde ve uygun aksiyonların yaşama geçirilmesinde yardımcı olan mükemmellik modelinin kullanıldığı özdeğerlendirme çalışmalarıyla desteklenmektedir. İnokscam paslanmaz cam aksesuarların'da, çalışanlara yoğun eğitim yatırımı yapılmaktadır.

 

Tüm bu sektörel yeteneklerin ışığında; siz değerli müşterilerimize , cam kapı kilidicam kapı kolu,cama kapı kilitleri,sürgülü cam kapı sistemleri, paslanmaz cam kapı menteşe, katlanır cam kapı, yaysız menteşeleri, cam ı cama sabitleme aparatları, camı cama, cama duvara sabitleme aparatları, transparan dış cephe spider aparatları ve tüm inox - cam aksesuarları'nın en kaliteli ve paslanmaz ürünleri siz kıymetli müşterillerine tedarik edebilmenin mutluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerimizin önerileri doğrultusunda Ar-Ge departmanımızın yapmış olduğu çalışmalarla yeni tip sistem ve modeller geliştirmekte ve ürün gamımızı hızla arttırmaktayız.

REDDİ

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra yazılı, sözlü veya testlere dayalı olarak verilen teknik öneriler de bilgimizin yararına sağlanır. Ancak, bunlar yalnızca bağlayıcı olmayan önerilerdir ve verilen tavsiyelerin doğruluğunu ve özel amaçlarınız için ürünün uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu etkilemez. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan ürünlerin üretimi bizim kontrolümüz dışındadır ve bu nedenle yalnızca sizin sorumluluk alanınıza girer. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, İnokscam'ın ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.