Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

KROM PARLAK

TOPRAK CAM SÜRGÜLÜ SİSTEM

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tavsiye Edilen Maxsimum Kapı genişliği

Maks. 762 mm

Taşıma Kapasitesi

Maks. 40 kg

Cam kalınlığı

8 ila 10 mm

Üretim Malzemesi

Paslanmaz Çelik: 304

Genişlik

2 000 mm

Marka

İnokscam 

 

AVANTAJLARI VE FAYDALARI

Bir Duşakabin içindeki sürgülü bir kapıdan erişime sahip bir duş kabini montajı için idealdir. 
Piyasadaki en popüler ürünler sunulur. 
Çeşitli cam kalınlıkları için tasarlanmıştır.

 

UYGULAMA

Otel ve konut sektöründeki uygulamalar için uygundur.

 

Paket İçeriği

 

- Kapı ve sabit panel için donanım içerir. 
- Gömme bir tutamak içerir. 

Ayrıntılı liste için montaj belgesine bakın. 
* Taban, cam dahil değildir.

 

DİKKAT!!!

 

Güvenlik amacıyla temperli cam kullanın. 
Cam, kutuda sağlanan kesit düzlemine göre şekillendirilmelidir. 
Kurulum sırasında elektrikli el aletlerinin kullanımı menteşelere ve dekoratif donanıma zarar verebilir. 

Bu çizim yalnızca görsel referans içindir. Gerçek ürün değişebilir. İşe başlamadan önce donanım sipariş edin. Üretici, ürün ve bilgileri önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Her zaman paketin içindeki talimatları izleyin. 

Çizimler ve teknik belgeler, farklı üreticilerin donanım örneklerini içerir. Müşteri hiçbir zaman bu belgelerin kullanımından sonra talepte bulunamaz. Şirket, bir inşaat veya projeyle ilgili yapısal detayların sorumluluğunu reddeder. 

Kurulum daima yetkili personel tarafından yapılmalıdır. Ürünün, destek malzemesinde uygun fikstürler kullanarak doğru şekilde takıldığından emin olun. Üretici tarafından önerilen maksimum yük veya ebatı asla geçmeyin. 

Bu ürün üzerinde kesinlikle endüstriyel temizlik malzemeleri kullanmayın. Bakım: Amonyak içermeyen ve aşındırıcı olmayan yumuşak bir bez ve sabunla temizleyin.

İNOKSCAM PASLANMAZ REDDEDER

Yukarıdaki bilgiler, yazılı veya sözlü olarak verilen herhangi bir teknik önerinin yanı sıra, testlere dayalı olsun olmasın, bilgimiz dahilinde en iyi şekilde verilmektedir. Öneriler bağlayıcı değildir ve bu önerilerin doğruluğunu ve ürünün amacınıza uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu azaltmaz. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan projelerin yürütülmesi kontrolümüz dışında ve bu nedenle de tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, inoks cam paslanmaz  ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.