Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

Kayar Kütüphane Merdiveni

Sürgülü Merdivenler

İÇ SÜRME KÜTÜPHANE MERDİVENLERİ 

Yalnızca sür ve rahat kullan. Yüksek kalite ile üretilen çağdaş kayar kütüphane merdivenleri sahiden tekdir. Dönemeçli duvarlar, proplem teşkil etmezler! Sürgülü  kütüphane merdivenlerimiz, çok büyük bir kolaylıkla köşeleri dolaşabilecek kabileyettedir. Sürgülü kitaplık merdivenini gizlemek için hazır olduğunuzda, kütüphane merdivenin teleskopa monte etme ve luzüm görüldüğünde size arka alan vermesi için duvarla tamamen aynı hizada olma yeteneğine maliktir!

İç mekan kütüphane merdivenlerimiz, Yerli üretimdir.  
 
Tüm iç merdivenler, bir ayna cilalı gibi cilalanmış veya herhangi bir RAL renginde elektrostatik toz boyalı olarak cilalama özelleştirme kabileyete sahiptir.

Modern iç merdivenlerimiz, altarnatiflerden birini seçerek daha da özgün hale getirilebilirsiniz.
Boyalı / saten / cilalı basamak veya basamakları veya çeşitli ahşap basamak türlerini seçme olanağına sahipsiniz.

Tüm sürgülü iç merdivenler, merdivenin kullanıldığında kaymamasını sağlayan otomatik durdurmalı katlayıcılarla üretilmiştir. 

Talep doğrultusunda ek olarak, iç merdivenleriniz 118 over üzerindeyken emniyet yan rayları eklenir ve herkes için güvenlik sağlanır.

Firmamızın teknik elamanları özel iç sürgülü merdiveninizin, daha özel olması için bütün beklentilenize cevap verip her türlü konuda size destek sağlanacak olduğundan emin olabilirsiniz.

REDDİ

Yukarıdaki bilgiler, yazılı veya sözlü olarak verilen herhangi bir teknik önerinin yanı sıra, testlere dayalı olsun olmasın, bilgimiz dahilinde en iyi şekilde verilmektedir. Öneriler bağlayıcı değildir ve bu önerilerin doğruluğunu ve ürünün amacınıza uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu azaltmaz. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan projelerin yürütülmesi kontrolümüz dışında ve bu nedenle de tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, inoks cam  ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.