Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
İnox Paslanmaz Cam Kapı Kolları ve Cam Kapı Kollu Kilitleri

İnox Paslanmaz Cam Kapı Kolları ve Cam Kapı Kollu Kilitleri

Paslanmaz Cam Kapı kolları, evinize, iş yerinize, ofisinize ya da herhangi bir yere girdiğinizde, mekan hakkında çok şey anlatır. Bu açıdan bakıldığında, cam kapı kolları mekanlarınız için inanılmaz derecede önem arz eder. Nitelikli bir kapı koluna baktığınızda veya temas ettiğiniz anda emniyette olduğunuzu ve kusursuzluk hissine kapılırsınız.

       Cam Kapı kollarının görünüşü mekan için çok önlemedir. Inoks Cam Kapı Kolları yalın ve zarif tasarımının yanı sıra yüksek malzeme kalitesiyle görüntüsünü senelerce muhafaza eder.

       Tüm bu nitelikli ürünleri sizlere sunmak için, İnoks Cam Kapı Kolları Avrupa 304-316 kalite standardında Inoks Çelik veya Pirinç üzerine Krom kaplama gibi yüksek nitelikli ürünlerle üretilerek, siz kıymetli müşterilerine arz etmektedir.

      Yalın bir kapı kolundan fazlasına sahip olan inoks Cam Kapı Kollu Kilitleri, çok yönlüdür. Cam kapınızı yan yana kilitlerken zeminden ya da tavandan da kilitleyebilirsiniz. İleri teknoloji kullanılarak üretilen bu ürünler insanların evlerinde huzur ve güven içinde hissetmelerini sağlar. Üstelik bu ürünlerin montajı çok kolaydır. Talimatları izleyerek kendiniz de montajı gerçekleştirebilirsiniz.

      Özel mekanlar düşünülerek özel üretilen Inox serisi kollu kilitler, evlerinizde, ofislerimizde, spor salonlarında, saunalarda, farklı mekanlarda kullanılması ürün niteliğini ve kaliteyi ortama yansıtır. Inox Cam Kapı Kolları çağdaş mekânlarınızın vazgeçilmez bir unsurudur.

      Arzu ederseniz sürgülü cam kapılarda kullanın, arzu ederseniz duşa kabinlerde veya evinizin iç ve dış kapılarında kullanın, paslanmaz Inox’un farklı görüntüsü ve mukavemeti uzun ömürlü oluşu evinizde daha şık görüntü oluştururken aynı zamanda sizi evinizde güvende tutar.

      Türkiye'nin her yerine gönderim sağlanmaktadır. Bu ürünlere ve benzeri ürünlere erişmek için (531 777 72) numaralı Whatsapp hattından ulaşabilirsiniz. Teknik konuda bilgili çalışanlarımız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.