Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

İnox Cam Paslanmaz Cam Kapı Kol PH-205-16

YENİ ÜRÜN

  • İnox Cam Paslanmaz'ın modern ve güzel kapı kolu ve kapı çekme tasarımı, herhangi bir girişi veya odayı çağdaş, yemyeşil bir cennete dönüştürmeyi garanti eder .
  • Yapılmış yüksek mukavemetli , pas, korozyon ve leke direnci ve sağlam kullanım için yüksek dayanıklılık paslanmaz çelik 304 alaşım malzemesi. Fırçalanmış olarak mevcuttur (Saten-Nikel Kaplama).
  • Cam, ahşap, metal ve fiberglas kapılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü kapıya monte edilebilir.
  • Her kapı kolu alımı çift ​​olarak gelir (2 tutamak - ön ve arka). Çift kapı için 2 çift gereklidir.
  • Ayar vidaları, alyan anahtarı ve 2 çift cıvata - cam / normal kapılar için daha kısa cıvatalar (1.7 inç uzunluğunda) ve daha kalın kapılar ve kapılar için daha uzun cıvatalar (3.3 inç uzunluğunda) dahil olmak üzere tüm aksesuarlar.
  • Sağlanan cıvatalar maksimum ~ 2,2 inç kapı kalınlıklarına kuruluma izin verir . ~ 3.2 inç'e kadar kuruluma izin veren özel cıvatalar için lütfen bizimle iletişime geçin. Cıvatalar M8 X 1.25 diş tipleridir.
  • Çift kapının bir tarafında (örneğin ön) tek bir çift de kullanılabilir, ancak kapının kalınlığına bağlı olarak özel uzunluk cıvataları gerekebilir.

 

       

İnokscam Paslanmaz

  Paslanmaz Çelik Bakım ve Temizlik Talimatları


Kapı çekme ve havlu çubuklarımız ıslak (yağmur), buz (kar) veya kuru ortamlarda pas, korozyon ve leke direnci için yüksek mukavemetli Paslanmaz Çelik 304 alaşımlı malzemeden üretilmiştir.

Paslanmaz çelikler paslanmaya karşı çok dayanıklıdır, ancak bu, geçirimsiz oldukları anlamına gelmez. Paslanmaz çelik temiz tutulmalı ve kirleticilerden arındırılmalıdır. Hafif sabun ve su ile pamuklu bir bezle iki haftada bir temizlenmesi tavsiye edilir. Home Depot gibi yerel donanım mağazanızdaki paslanmaz çelik temizleyiciler, uzun ömürlü bir parlaklık sağlamak için en iyisidir.