Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız

İnoks Cam Kapı Emniyet Kilidi

Artık Daha Güvende Olacaksınız Cam Kapılara İlave Kilit

Ürün Detayları:

 

Minimum sipariş 

1 adet

Kilit tipi

Topuz / Silindir

Marka

İnoks Cam

Renk

Saten Krom parlak

Malzeme

Paslanmaz çelik

Kapı kalınlığı 

8 mm 10 mm 12 mm

Kullanım Alanı

Ev Kapı Kilitleri, Yatak Odası, emniyet  Kilidi, Ofis, Ev, Market, Okul

 

Kilit Gövde  

İnoks 316 paslanmaz

Uygulama 

Cam cama, Cam Duvar, Cam Alüminyum ve  Camdan zemine uygulanabilir

Montaj

Cam Kapılarda 6 mm 8 mm 10 mm kalınlarda kullanımı uygundur

Tip

Çift kanatlı Dışardan anahtar içeriden mandal kilitlemeli

Üst yüzey 

Saten, Mat, Krom Parlak

Paket İçeriği       

1 Adet

Kullanımı

Cam kapı kilitlerinde yön farkı yoktur sağ ve sol kanatta kullanılabilir

               

       Özellikler:     Cam üzerinde bir işlem gerekmez. Montajı son derece kolaydır. Montaj için paket içindeki talimatları izleyin lütfen. 

 

Cam Kapı Emniyet Kilit​

 

 

  • Hırsıza kilit dayanmaz derler. Bu cümlenin haklılık payı tartışılabilir. Âmâ unutmamak lazım ki hırsızlar için en caydırıcı unsur yine kullandığımız kilitlerdir. Kaliteli bir kilit hayatınızı, sevdiklerinizi ve evinizi güvence altına alır. Piyasada çok çeşit kilit vardır, bize düşen kaliteli uzun ömürlü ve gerçekten bizim güvenliğimizi sağlayacak bir kilit satın almaktır. Bilimin hayatımıza her anlamda olumlu yönde katkı sağladığı tartışılmaz bir gerçek. Her konuda yeniliklere imza atan teknoloji, cam kapı kilitlerinde de olumlu gelişmelere imza atmıştır. Kilitlerin daha güvenli hale geldiği günümüzde, estetik olarak da mekanlarınıza müthiş bir görsellik katmaktadır. Camdan yapılan kapıların estetik açıdan mekanlarımıza sağladığı katkılar tartışılmaz bir gerçek, bunun yanında açığa çıkan güvenlik endişelerini gidermekte bizim işimiz. Senelerdir inoks cam paslanmaz sizin ve ailenizin güven içinde kalmanız için kaliteli cam kapı kilidi üretirken evinizin daha şık ve zarif gözükmesi içinde bu kilitleri görsel açıdan hoş bir görünüme kavuşturuyor. Piyasada güvenilir, estetik bir görünüme sahip cam kapı kilitler tercih edilirken, inoks cam paslanmaz cam kapı kilit sistemleri piyasada en çok tercih edilen ürünlerin arasında yerini almıştır.

  •  

    İNOKS CAM PASLANMAZ REDDEDER

     

    Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra yazılı, sözlü veya testlere dayalı olarak verilen teknik öneriler de bilgimizin yararına sağlanır. Ancak, bunlar yalnızca bağlayıcı olmayan önerilerdir ve verilen tavsiyelerin doğruluğunu ve özel amaçlarınız için ürünün uygunluğunu belirleme sorumluluğunuzu etkilemez. Ürünlerimizin uygulanması, kullanılması veya işlenmesi ile teknik önerilerimize dayanan ürünlerin üretimi bizim kontrolümüz dışındadır ve bu nedenle yalnızca sizin sorumluluk alanınıza girer. Ürünlerimizin satışları en son Genel Satış ve Teslimat Koşullarımıza tabidir. Lütfen, İnokscam'ın ambalajlanmamış ürünler için herhangi bir iade veya talep kabul etmeyeceğini unutmayın.