Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
Cam Saçak Sundurma Sistemleri

Cam Saçak Sundurma Sistemleri

 

Şirketimiz imalatını gerçekleştirdiği sundurma, kanopi sistemlerini, bu ürünler nitelik olarak stokta tutulmamaktadır. Zira her binanın girişindeki kapı ölçüleri farklılık göstermektedir. Bu nedenden dolayı müşterilerimizin ölçülerine göre profesyonel ekibimiz tarafından verilen ölçüler doğrultusunda en uygun sistem belirlenip, binaların giriş kapılarının ölçüsüne göre özel olarak üretilir. Uygulama alanınıza göre genişlik ve uzunluk istenilen ölçülere göre üretilebilmektedir.

Cam Sundurma saçak sistemleri her türlü bina girişinde kullanılabilir, evinizin giriş kapısı, spor salonu giriş kapısı, hastane ana giriş kapılarında yani her türlü giriş kapılarında uygulanabilen bir sistemdir.

Cam Sundurma kanopi sistemleri üretilirken yüksek kaliteli 316 ve 304 paslanmazdan üretilmektedir.

Bu ürünler üretilmeden önce mühendislik hesapları titizlikle yapılmaktadır. Uygulama alanına göre cam sundurma kanopi sistemleri, her türlü statik hesaplamalar yapılarak ürünün et kalınlığı ve uzunlukları hesaplanmaktadır.

Bu ürünlerin en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla İzmir, İstanbul, Ankara ve bütün Türkiye'ye sevkiyat yapılmaktadır.

İşini titizlikle yapan inox cam paslanmaz istediğiniz ürünleri en kaliteli ve görsel açıdan binalarınıza zariflik kazandıracak şekilde üretilerek siz kıymetli müşterilerine sunmaktadır.

İstemiş olduğunuz yüksek kaliteli, uygun fiyatlı, güvenilir ürünler Inox Cam'da  bu ve benzeri ürünlere www.inokscam.com adresinden ulaşabilirsiniz