Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
CAM KAPI MENTEŞE (CAM KABİN MENTEŞESİ)

CAM KAPI MENTEŞE (CAM KABİN MENTEŞESİ)

İnoks cam markasıyla paslanmaz cam aksesuarları üretiminde cam kapı  menteşe konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla siz kıymetli müşterilerimize cam kapı menteşelerine inanılmaz bir kalite sunuyor. Ürettiği diğer ürünlerinde olduğu gibi büyük bir titizlikle hazırlanan cam kabin menteşesi cam duvar, menteşe, paslanmaz cam kapı menteşesi) 304 paslanmaz çelikten ürettiği ürününü siz kıymetli müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

      Alanlarınızın daha aydınlık ve estetik görünmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. 401-90 kodlu cam duvar paslanmaz cam menteşe cam duvar menteşecam kabin menteşesi) sizin mekanınız için en uygun üründür. Piyasada satılan zamak ya da pirinç cam kapı menteşelerin aksine standartların üstünde bir kalite ile satışa sunduğumuz cam kapı menteşesi 304 paslanmaz dan üretilmiş olup kendine has kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. İnoks cam paslanmaz cam aksesuarları camla paslanmaz buluştuğu nokta. Menteşeli cam kapı yapımında da rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz paslanmaz cam kapı menteşesi, size üstün bir kalite ile sunulmuştur.

 

      Cam kapı menteşesi gövdesi paslanmaz olduğu gibi bütün parçaları paslanmazdan üretilmiştir. Duşa kabin menteşeleri fiyatlar cam kapı menteşe fiyatları, cam kapı menteşesi) konusunda da inoks cam paslanmaz cam aksesuarları en uygun fiyatları ve en iyi kaliteyi müşterisine sunmayı kendine ilke edinmiştir. İnokscam paslanmaz cam aksesuarları Türkiye’de bir ilk e imza atarak cam kabin menteşelerine, paslanmaz cam kapı menteşelerine, iki yıl garanti vererek ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.