Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayınız
Cam Kapı Kilitleri

Cam Kapı Kilitleri

İnokscam‘ın ürettiği "Cam kapı kilitleri"   kol ve kilit görevini aynı anda yerine getirerek  siz kıymetli müşterilerimize büyük bir kolaylık sağlıyor !

 

İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI, Siz kıymetlii müşteriilerimize cam detay çözümlerinde yenililkler sunmaya devam ediyor.Kullanıcılar için cam kapı kilitleri sistemlerinde alt taraftan kilitleme yöntemi her zaman büyük sıkıntı olmuştur,zira bu yöntemle insanlar aşağı eğilerek kilitleme işlenimini gerçekleştirmekteydi.

İnokscam"ın Ürettiği "Cam Kapı Kilitleri" Sizlere Kolaylık sağlıyor 

Bu sorunu gözlemleyen İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSEUARLARI kilit mekanizmasını üzerinde taşıyan kol ve kilit görevini yerine getiren 140 cm uzunluğunda 304 paslanmazdan üretilen cam kapı kilitleri üretmiştir. Bu ürün sayesinde kol ve kilit görevini aynı anda yerine getirerek cam kapı kiltlerinde siz kıymetli müşterilerimize büyük bir kolaylık sağlıyor.. Kol tutamak yerinde gizli anahtarı ve kilit sistemi bulunuyor. Bu sayede cam kapınızı kilitlemek için yere eğilmenize gerek kalmıyor.

İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI yeni ürettiği SA-8200-B1 kodlu 304 paslanmazdan üretilen cam kapı kilitleri , zemin ya da hem zemine hem de tavana monte edilebilen aparatlara sahip. İNOKCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI cam kapı kilitlerinde farklı özellikleri arasında; özel kilit mekanizması sayesinde iş yerinizin ve evinizin güvenliğini üst seviyeye taşımaktadır, kol ve kilit görevi gören cam kapı kilit siz değerli müşterilerize aydınlak mekanlar sağlarken aynı zamanda güvenliğinizi sağlıyor. İ

 

NOKCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI sadece cam kapı kilit sistemleri değil aynı zamanda Cam kapı kilit setleri Cam kapı kilit sistemlerine olan talep son yıllarda artan projelere paralel olarak artış gösteriyor. Ofislerde, evlerde, wc’lerde veya 8-12 mm kalınlığındaki tüm cam kapılarda kullanılabilen, farklı model ve renk seçenekleri ile projelerin tasarımına uygun alternatifler, İNOKSCAM PASLANMAZ CAM AKSESUARLARI kapı kilit setleri farkı ile sunuluyor.